Opvang verslaafden Hubertuslaan 4-6 door Leger des Heils wordt beëindigd

In het recente verleden hebben wij ons via periodiek overleg als Buurtplatform ingezet voor een veilige omgeving rondom de verslaafden-opvang aan de Hubertuslaan in onze wijk. De commissie Algemene Zaken van de gemeenteraad heeft vandaag besloten per 1 mei as. deze opvang te sluiten en de opvang te verplaatsen naar de Statensingel. Wat de nieuwe functie wordt voor het pand aan de Hubertuslaan is ons niet bekend. Wij zullen daar nader onderzoek naar verrichten.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *


6 − 4 =

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>