Nieuw bestuurslid

En wat voor een! Een jonge gast. En ook nog student.

 Wouter Geuze, 3de jaars student Science Programme aan de Universiteit van Maastricht is lid geworden van ons Bestuur. Wouter is 22 jaar en woont sinds 2012 in onze stad. Tijdens de Dag van de Buurten 2014 is Wouter in contact gekomen met de mensen uit de buurt en met de andere buurtplatforms. Er wonen veel studenten in onze buurt. Wij als buurt koesteren hen en daarom zijn we blij dat we een vertegenwoordiger van deze belangrijke bevolkingsgroep in ons Bestuur erbij hebben.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *


7 − 3 = 4

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>